نمایندگی یاسکاوا در لاله‌زار

نیک صنعت نمایندگی یاسکاوا در تهران و لاله‌زار است. به عنوان یک نماینده یاسکاوا، ما انواع خدمات مربوط به یاسکاوا از جمله فروش، تعمیر، نصب و راه‌اندازی محصولات این برند را انجام می‌دهیم. مطمئن باشید هر نوع سرویسی که نیاز داشته باشید در اینجا انجام داده می‌شود. برای دریافت راه‌هایی ما می‌توانید به بخش اطلاعات تماس مراجعه کنید.

برای بهره‌مندی از خدمات نمایندگی یاسکاوا که شامل فروش، تعمیرات و انجام پروژه صنعتی می‌شود، با شماره تلفن 87700210-021 تماس حاصل فرمایید.

انواع محصولات یاسکاوا

یاسکاوا طیف گسترده‌ای از محصولات و تجهیزات اتوماسیون صنعتی را تولید می‌کند. از پی ال سی و اینورتر گرفته تا سروو همه نوع تجهیزی در نمایندگی یاسکاوا نیک صنعت موجود است. این قسمت به برخی از محصولات پر‌طرفدار این شرکت می‌پردازیم.

کنترل‌گرهای منطقی برنامه پذیر (PLC):

پی ال سی یکی از شناخته‌شده‌ترین تجهیزات اتوماسیون صنعتی است. این دستگاه امکان اتوماتیک کردن یک بخش، دستگاه یا حتی کل سیستم را ایجاد می‌کند. در نمایندگی یاسکاوا نیک صنعت انواع PLC های مختلف برند یاسکاوا برای کاربردهای مختلف موجود است. اگر مطمئن نیستید چه PLC برای پروژه خود استفاده کنید، می‌توانید با متخصصین ما در نمایندگی یاسکاوا نیک صنعت تماس بگیرید و آنها با تمام دانش و تخصص خود شما را راهنمایی خواهند کرد.

کنترل‌گرهای منطقی برنامه پذیر (PLC)

اینورتر و سروو درایو

اینورتر یکی از حیاتی‌ترین دستگاه‌های هر صنعت و تولیدی است. اینورترها با تبدیل جریان DC به AC، امکان کنترل سرعت، قدرت و دقت چرخش موتور را فراهم می‌کنند. در صورتی که شما موتور خود را مستقیم به برق وصل کنید، موتور با حداکثر توان خود شروع به چرخش می‌کند، ولی با استفاده از اینورتر یا همان درایو می‌توان آن را کنترل کرد.
یاسکاوا سروو درایو نیز تولید می‌کند، سروو درایو اینورترهای خاصی هستند که برای سروو موتورها استفاده می‌شوند. انواع اینورترهای یاسکاوا را می‌توانید از نمایندگی یاسکاوا تهیه کنید.

اینورتر و سروو درایو

سروو موتور

سروو موتور نوع خاصی از موتور است که با موتورهای معمولی فرق دارد و با اندازه کوچک‌تر، وزن کمتر و دقت بیشتر در موقعیت‌هایی که دقت و ظرافت برای برای ما مهم است استفاده می‌شوند. برای خرید سروو موتور یاسکاوا می‌توانید به یکی از نمابندگی‌های یاسکاوا در لاله زار مراجعه کنید.

سروو موتور یاسکاوا

صفحه نمایشگر HMI

HMI صفحه‌های لمسی هستند که با اتصال به PLC با اینورتر؛ کنترل بهتر، سریع‌تر، بهینه‌تر و راحت‌تری را فراهم می‌کنند. HMI ها در مدل‌ها، ابعاد و اندازه‌های مختلفی عرضه می‌شوند که شما می‌توانید انواع آن را از نمایندگی یاسکاوا نیک صنعت در تهران تهیه کنید.

 خرید محصولات یاسکاوا

در نمایندگی یاسکاوا شما می‌توانید انواع محصولات یاسکاوا را خریداری کنید. از PLC و اینورتر گرفته تا صفحه‌های نمایش HMI و سروو موتور، ما به عنوان نماینده یاسکاوا در ایران آماده ارائه و توضیع انواع محصولات این برند هستیم. برای خرید محصولات یاسکاوا تنها کافی است با مجموعه نیک صنعت تماس بگیرید.

نیک صنعت

تعمیر اینورترهای یاسکاوا

یکی دیگر از خدمات نمایندگی یاسکاوا نیک صنعت، تعمیر اینورتر یاسکاوا است. بزرگ‌ترین نگرانی هنگام خراب شدن اینورتر، خوابیدن کسب و کار شما‌ است. برای ‌همین سرعت تعمیرات اولویت اول ما در خصوص تعمیرات است. علاوه بر این، درایوهای ارسالی شما به صورت رایگان عیب‌یابی می‌شود و سپس هزینه‌ی براورد شده به همراه مدت زمان تعمیر به شما اعلام خواهد شد.

نصب و راه‌اندازی تجهیزات یاسکاوا:

پس از تهیه تجهیزات یاسکاوا از جمله اینورتر و PLC، مرحله بعدی نصب و راه‌اندازی آنها است. راه‌اندازی این تجهیزات بگونه ای است که اگر نصاب آن تخصص کافی نداشته باشد، فرآیند زمان‌بری می‌شود و ممکن است به درستی نصب نشود. نمایندگی رسمی یاسکاوا نیک صنعت، مجهز به تیم فنی تخصصی و مهندسان با تجربه فرآیند نصب و راه‌اندازی را کاملا بر عهده می‌گیرند و در کمترین زمان ممکن تجهیز شما را راه‌اندازی می‌کنند.
نمایندگی یاسکاوا نیک صنعت در لاله‌زار آماده پاسخگویی و سرویس دهی به تمام نیاز‌های شما در خصوص محصولات و تجهیزات یاسکاوا است. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و متخصصین ما آماده پاسخگویی به نیاز‌های شما هستند.

راه‌های ارتباطی نیک صنعت

  • شماره تماس: 87700210-021 (30 خط)
  • واحد فروش: 09197872783
  • واحد آموزش: 09197872786
  • واحد تعمیرات: 09197872789
  • ایمیل: info@nicsanat.com
  • آدرس شرکت: تهران، خیابان بهشتی، خیابان میرعماد، خیابان پیمانی(یازدهم)، پلاک 17