نمایندگی اندرس هاوزر در لاله زار تهران

نیک صنعت نماینده اندرس هاوزراست که خدمات مختلف انواع محصولات و تجهیزات اندرس هاوزر را ارائه می‌دهد. از جمله خدمات نیک صنعت می‌توان به فروش محصولات متنوع اندرس هاوزر، تعمیر تجهیزات اندرس هاوزر، نصب و راه اندازی آن اشاره کرد. جهت کسب مشاوره و راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان نیک صنعت در ارتباط باشید.

برای بهره‌مندی از خدمات نمایندگی دلتا در لاله زار تهران که شامل فروش، تعمیرات و نصب و راه اندازی می‌شود، با شماره تلفن 87700210-021 تماس حاصل فرمایید.

تاریخچه کمپانی اندرس هاوزر

کمپانی اندرس هاوزر به‌وسیله دو نفر سوئیسی لودویک هاوزر و جرج اندرس در کشور سوئیس در سال 1953 تاسیس شد. اسم این شرکت در سال 1957 به اندرس هاوزر تغییر کرد. شروع فعالیت کمپانی اندرس هاوزر با فروش واراداتی سنسور خازنی از انگلستان بود. فروش سنسورها موفقیت آمیز بود و هر دو تصمیم گرفتند که خودشان تجهیزات ابزار دقیق را تولید کنند. فعالیت این شرکت در سال‌های بعد هم به کشورهای گوناگون و مختلف رسید. اولین نمایندگی این شرکت در ایالت آمریکا و ژاپن در سال 1970 شروع شد. اندرس هاوزر یکی از معتبرترین شرکت‌های تولیدکننده محصولات ابزار دقیق است. شرکت اندرس هاوزر (Endress Hauser) در 44 کشور نمایندگی دارد.

خرید محصولات اندرس هاوزر در نیک صنعت

اندرس هاوزر محصولات متنوع و باکیفیتی را در زمینه ابزار دقیق تولید می‌کند. تمامی محصول‌های اندرس هاوزر در شرکت نیک صنعت دارای کیفیت بالا و بااصالت هستند و همچنین دارای گارانتی 18 ماهه است. محصولات اندرس هاوزر دارای ایمنی و اثرات مفید زیست محیطی هستند. همچنین اندازه گیری محصولات آن دارای تکنولوژی با بهره‌وری بالا است و همچنین باعث کارایی بیشتر و کاهش هزینه‌ها می‌شود. از مهم‌ترین محصولات اندرس هاوزر می‌توان به ترانسمیتر فشار، ترانسمیتر سطح و ترانسمیتر دما و انواع فلومتر دما، جرمی حرارتی، جرمی، مغناطیسی و التراسونیک اشاره کرد.

نمایندگی خدمات تعمیرات تجهیزات اندرس هاوزر

یکی از نیازهای خریداران اندرس هاوزر، تعمیر محصولات و تجهیزات این برند است. زمانی‌که تجهیزات خراب می‌شود، به دلیل واردات محصولات اندرس هاوزر و قیمت بالای تجهیزات و قطعات آن، افراد به تعمیر تجهیز اندرس هاوزر خود می‌پردازند. نمایندگی اندرس هاوزر در نیک صنعت با مهندسان و کارشناسان ماهر و خبره، با اطلاعات به‌روز و آخرین تجهیزات تعمیر انواع محصولات اندرس هاوزر را انجام می‌دهد. با دیدن نشانه‌های خرابی تجهیز خود، می‌توانید برای عیب یابی رایگان آن را به شرکت نیک صنعت ارسال کنید و پس از ان گزارشی از زمان و هزینه تعمیر اندرس هاوزر دریافت خواهید کرد. پس از دریافت گزارش می‌توانید تصمیم بگیرید که این تجهیز برایتان با زمان بیشتر و هزینه کمتر تعمیر شود و یا یک قطعه جدید را خریداری کنید.

تعمیرات نیک صنعت

نمایندگی درخواست نصب و راه اندازی تجهیزات اندرس هاوزر

اندرس هاوزر یکی از معتبرترین و بهترین برندها برای راه اندازی تجهیزات ابزار دقیق در پروژه‌های صنعتی استفاده می‌شود. شرکت نیک صنعت در تهران نمایندگی اندرس هاوزر را دارد و کامل‌ترین خدمات را در زمینه اتوماسیون صنعتی دارد. دفتر مرکزی نمایندگی نیک صنعت واقع در خیابان میرعماد است و خدمات خود را به کشورهای همسایه ارائه می‌دهد.

نمایندگی فلومتر اندرس هاوزر

برای کنترل کردن و اندازه گیری جرم، حجم، دما و جریان در پالایشگاه‌ها از انواع فلومتر اندرس هاوزر استفاده می‌شود. از انواع فلومترها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • فلومتر جرمی حرارتی t-mass
 • فلومتر التراسونیک
 • فلومتر جرمی کوریولیس
 • فلومتر ورتکس
 • فلومتر مغناطیسی
 • فلومتر فشار

با توجه به اندازه گیری پارامترهای مهم مانند دما، شدت جریان، جرم، فشار، سطح و اختلاف فشار توسط محصولات اندرس هاوزر، در پالایشگاه‌ها و صنایع نفتی کاربرد مهمی دارند. تمامی محصولات اندرس هاوزر در صنایع غذا، صنایع شیمیایی، علوم زیستی، معدن، نفت و گاز، مواد معدنی، آب و فاضلاب، فلزات و همچنین نیرو و انرژی کاربرد دارد.

نمایندگی ترانسمیتر اندرس هاوزر

ترانسمیتر اندرس هاوزر شامل موارد زیر است:

 • ترانسمیتر سطح اندرس هاوزر
 • ترانسمیتر جریان اندرس هاوزر
 • ترانسمیتر دما اندرس هاوزر
 • ترانسمیتر فشار اندرس هاوزر

در ادامه به بررسی هرکدام از آن‌ها می‌پردازیم.

نمایندگی ترانسمیتر سطح اندرس هاوزر

همان‌طورکه می‌دانید برای اندازه گیری سطح در خمیرها، توده‌های جامد و مایعات از ترانسمیتر سطح استفاده می‌شود. با استفاده از ترانسمیتر سطح از سرریز شدن و ریختن سیال از مخزن و هدر رفتن انرژی و منابع جلوگیری می‌شود. با اندازه گیری سطح سیال می‌توان متوجه شد که اگر سطح مخزن پایین‌تر از حد استاندارد باشد، از خسارت و خرابی به آن جلوگیری شود.

نمایندگی ترانسمیتر دما اندرس هاوزر

دماسنج‌ها، ترانسمیترها و ترموول‌ها برای صنایع مختلفی اعم از نیرو و انرژی، علوم زیستی، صنایع غذا، نفت و گاز و صنایع شیمیایی استفاده می‌شود.

نمایندگی ترانسمیتر فشار اندرس هاوزر

از ابزارهای مورد استفاده برای منتقل کردن نتایج به اتاق کنترل و همچنین کنترل کردن فشار، از ترانسمیتر فشار استفاده می‌شود. برای اندازه گیری گازها، خمیرها و مایعات استفاده می‌شود.

نمایندگی ترانسمیتر جریان اندرس هاوزر

ترانسمیتر جریان از ابزارهای پرکاربرد برای بهینه سازی فرایند، کیفیت محصول، ایمنی و حافظت از محیط زیست است. سیالاتی مانند گاز طبیعی، آب، روغن و برخی از سیالات شیمیایی در روز چند بار باید اندازه گیری شوند و به‌همین علت استفاده از ترانسمیتر جریان اندرس هاوزر بسیار اهمیت دارد.

چرا نمایندگی اندرس هاوزر نیک صنعت را انتخاب کنیم؟

نمایندگی دلتا نیک صنعت با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه اتوماسیون صنعتی یکی از معتبر‌ترین نمایندگی‌های اندرس هاوزر در ایران است. نیک صنعت ارائه دهنده خدمات زیر است:

 • خدمات پاسخگویی 24 ساعته و پشتبانی نامحدود
 • کسب اعتماد مشتریان و رضایت آن‌ها
 • انجام‌دهنده خدمات متفاوت مانند آموزش، فروش، تعمیرات و نصب و راه اندازی

برای بهره مندی از خدمات نمایندگی اندرس هاوزر نیک صنعت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

راه‌های ارتباطی نیک صنعت

 • شماره تماس: 87700210-021 (30 خط)
 • واحد فروش: 09197872783
 • واحد آموزش: 09197872786
 • واحد تعمیرات: 09197872789
 • ایمیل: info@nicsanat.com
 • آدرس شرکت: تهران، خیابان بهشتی، خیابان میرعماد، خیابان پیمانی(یازدهم)، پلاک 17