آموزش نقشه کشی برق صنعتی با نرم افزار تخصصی eplan

کسانی که در حوزه برق فعالیت دارند، حداقل یک بار در مورد نقشه کشی یرق صنعتی با eplan را شنیده‌اند. امروزه از نرم افزار eplan به عنوان یکی از بهترین نرم افزارها برای نقشه کشی در زمینه‌ی برق صنعتی استفاده می‌شود. Eplan بر خلاف نرم افزار AutoCAD، مباحث تئوری در برق را درک می‌کند و از نظر اتصالات یا connection کاملا هوشمند است؛ به همین دلیل کار با ایپلن راحت‌تر و آسان‌تر است. در سال‌های اخیر، کارخانه‌ها و شرکت‌ها برای نقشه کشی صنعتی نرم افزار eplan را جایگزین AutoCAD کرده‌اند. محیط سه بعدی در نرم افزار ایپلن این امکان را می‌دهد که هر تابلو برقی را به‌روش‌ 3d طراحی کنید. با شرکت در دوره نرم افزار eplan نیک صنعت می‌توانید در محیط سه بعدی اطلاعاتی مانند برش کاری، لیبلینگ، سوراخ کاری و وایرینگ را وارد کنید تا عملیات فرایند صنعتی را به راحتی روی تابلو برق پیاده کند.

مزایا یادگیری نرم افزار ایپلن

یکی از ضرورت‌های یادگیری نرم افزار ایپلن، قابلیت‌های هوشمند آن است. برخی از قابلیت‌های هوشمند نرم افزار eplan می‌توان به خروجی‌های خودکار و Cross-references اشاره کرد که باعث بهتر مدیریت کردن پروژه می‌شود و در هر لحظه می‌توان به هر المان از پروژه دسترسی پیدا کرد. با دیدن آموزش نرم افزار eplan، می‌توانید به‌سادگی در داخل و خارج از ایران نقشه‌های صنعتی حرفه‌ای را انجام دهید و می‌توانید درآمد دلاری و یا ریالی کسب کنید. با شرکت در دوره آموزش نرم افزار eplan می‌توانید کار با محیط نرم افزار، کتابخانه‌های eplan، ساختار پروژه، نقشه کشی همراه با پروژه‌های عملی و پایگاه داده را یادبگیرید. برای اطلاعات دقیق‌تر به سرفصل دوره نرم افزار eplan مراجعه کنید.

مدت زمان آموزش eplan

مدت زمان آموزش نرم افزار ایپلن 8 ساعت و 1 روزه به‌صورت عملی و پروژه محور برگزار می‌شود.

محل برگزاری دوره آموزش eplan

آموزش ایپلن در شرکت نیک صنعت به‌صورت حضوری برگزار می‌شود و همچنین داخل کارخانه و شرکت شما به صورت حضوری این دوره برگزار می‌شود.

راه‌های ارتباطی نیک صنعت

  • شماره تماس: 87700210-021 (30 خط)
  • واحد فروش: 09197872783
  • واحد آموزش: 09197872786
  • واحد تعمیرات: 09197872789
  • ایمیل: info@nicsanat.com
  • آدرس شرکت: تهران، خیابان بهشتی، خیابان میرعماد،کوچه پیمانی (یازدهم)، پلاک 17